Події
Прив’язали до дерева і катували: на Рівненщині намагалися живцем спалити хлопця

У Рівненській області двоє чоловіків катували і хотіли спалити живцем 16-річного хлопця.

Про це повідомляє “Сегодня”.

Олександра прив’язали до дерева поблизу села Малинськ. На голову одягнули поліетиленовий пакет, а в 10 метрах підпалили траву і кущі. Дитина могла згоріти заживо, якби дим не побачив лісник.

Загоряння помітили з пожежної вежі. Коли головний лісничий Березнівського району Олександр Галауз підійшов до вогнища, оторопів – вогонь підбирався до хлопця, прив’язаного до дерева. Лісник і врятував дитину від страшної смерті.

“Він був прив’язаний до дерева за ноги і руки. На голові – поліетиленовий пакет. Хлопець моторошно ревів, не розумів, що відбувається. Найстрашніше, що чагарник горів і вогонь наближався до підлітка. Якби встигли пізніше – міг згоріти заживо”, – зазначив лісник.

Повідомляється, що хлопця не били.

Слідство встановило, що над хлопчиком так познущалося двоє односельчан – 39 і 34 років. Поліція їх затримала, але родичі підозрюваних запевняють – у них алібі, а місцеві не вірять, що чоловіки мучили дитину.

“Брат із одним у той день їздили за 150 км у справах. Його ні вдома, ні в селі не було”, – наголосила сестра підозрюваного Валентина Крент.

“На підозрюваних ніколи ніхто в селі не скаржився. До адміністративної відповідальності чоловіки не залучалися”, – стверджує секретар Малинської сільської ради Ірина Діденко.

Швидше за все, конфлікт міг статися через крадіжку деревини.

“Хлопець багаторазово допомагав лісовій охороні, вказував, де йде незаконний зруб деревини”, – говорить начальник слідчого відділу Березнівського райвідділу поліції Василь Дячук. – Саме через це і стався конфлікт”.

Кривдникам хлопця загрожує від 3 до 5 років в’язниці.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook