Дозвілля
ПриватБанк виявив безліч двійників своїх клієнтів

Хотіли запобігти шахрайству, а зробили цікаве відкриття.

Про цей цікавий факт розповів в Facebook перший заступник голови правління банку Олег Гороховський. Він же запропонував за бажанням клієнта знайомити його з двійником. А користувачі соцмережі негайно відреагували креативом, запропонувавши додати кнопку в Приват24 – «у вас двійник».

«Нещодавно ми налаштували перевірку фотографій нових клієнтів по базі вже наявних фотографій всіх клієнтів банку з метою аналізу на випадок переклеювання фото і отримання кредиту за підробленими паспортами.

Яке ж було наше здивування, коли з приблизно 5000 нових клієнтів в день, фото яких ми проганяли по базі, ми стали знаходити мінімум одного в день абсолютного двійника клієнта.

І це виявилося ніяке ні шахрайство, а справжнісінький двійник схожий, як дві краплі води. І навіть не родич.

Уявляєте 1 двійник на 5000 по нашій базі. Це виходить, що майже у кожного з нас десь в світі ходить точна наша копія. Жаль, що не можна показати ці фото, але повірте, вони реально близнючки.

Ось думаю зробити так, коли будемо знаходити такі збіги будемо питати у двох клієнтів чи не хочуть вони познайомитися і давати телефони один одного.

Правда тут, звичайно, може так статися, що вони можуть виявитися і родичами по батькові під час відпустки, наприклад. І буде тоді конфуз … », – написав Олег Гороховський.

Читайте також: Приватбанк створив схему кредитування поза зоною нагляду НБУ.

Джерело.

Реклама

Related Post