Політика
“ПриватБанк” відновив роботу банкоматів після технологічного збою

За словами голови правління банку, збій викликаний реалізацією складного і дорогого технічного проекту, розпочатого вже давно, але тепер банк знає механізми попередження подібної ситуації в майбутньому.

Найбільший банк України «ПриватБанк» відновив роботу своїх банкоматів після технологічного збою, повідомив заступник голови правління банку Дмитро Дубілет на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Зранку всі системи працюють стабільно. Всі банкомати введено в дію», – написав банкір.

За його словами, збій викликаний реалізацією складного і дорогого технічного проекту, розпочатого вже давно, але тепер банк знає механізми запобігання подібним ситуаціям у майбутньому.

«Затягли ми його, до речі, через воєнні дій на сході – сильно відвернули увагу на те, щоб перенести всі потужності з прифронтового Дніпропетровська в більш безпечні місця. Ось так війна, навіть коли інтенсивність її знизилася, впливає на життя кожного з нас. Ще раз прошу вибачення у всіх, кого ми підвели», – додав Дубілет.

Раніше, 5 квітня, банк повідомив, що відновив роботу карткових платежів після технологічного збою і обіцяв відновити роботу банкоматів найближчим часом.

Читайте також: Платіжна мережа ПриватБанку паралізована.

С утра все системы работают стабильно. Все банкоматы введены в строй.Мы знаем, что нужно сделать, чтобы такой ситуации…

Опубліковано Дмитрієм Дубилетом 6 квітня 2016 р.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook