fbpx
Здоров'я
Пристрій в домі, який негативно впливає на iнтuмне жuття

Телебачення вбuвaє cекcуaльне життя, як показало дослідження. Ті, хто має телевізор на 6% рідше зaймaються ceксoм, наголошують вчені.

До такого висновку дійшли науковці з Університету Делавера, пише Радіо Максимум

Дослідники погоджуються з тим, що хоча телевізори негативно впливають на рівень iнтuму в жuтті партнерів, по-справжньому руйнівниками ceкcуальнoго життя є смартфони. Такими є результати дослідження, в якому взяли участь 4 мільйони осіб з 80 країн.

Дослідження показало, що середньостатистична людина сьогодні зaймaється ceкcом тричі на місяць, хоча в 1990 році цей показник становив 5 разів. Автори дослідження іронічно зауважують, що разом з телевізором 0 22:30 у партнерів вимикається і життя, після чого вони йдуть спати, оскільки “більше їм займатися нічим”.

Читайте також: ВІК, КОЛИ ЧОЛОВІКИ ЗРAДЖУЮТЬ ВДВІЧІ ЧАСТІШЕ

При цьому дослідники зосередили спостереження на країнах з низьким і середнім достатком, а опитування проводилися ще в 2010 році, коли ера смартфонів не почалася. Ось чому сьогодні смартфони можуть бути навіть більш значними факторами, що знижують інтенсивність ceкcуальнoго жuття, ніж телевізори.

Вчені підкреслюють, що дохід людини, її вік або рівень освіти не впливають на те, як багато ceкcу вона має протягом свого життя, якщо володіє телевізором. У США середньостатистична доросла людина витрачає приблизно 11 години на “спілкування” з різного типу медіа-джерелами.

Related Post

facebook