fbpx
Події
Прикута до інвалідних візків пара одружилась у Рівному. Ридали всі свідки та працівники РАЦСу (фото)

Коли дивишся на таку незвичну пару, то розумієш, що кохання перемагає все.

«Все банально. Питаю, хочеш заміж? Вона: Так! Тоді йди за мене!» Так пропозицію руки та серця коханій дівчині зробив відомий в Рівному юрист, інвалід з дитинства Юрій Островський. 38-річний чоловік побрався з теж прикутою до візка дівчиною з Кривого Рогу Уляною Унгурян. Церемонію цій особливій парі допомогли облаштувати меценати. До речі, показовим є і те, що ця подія відбулася саме сьогодні, 5 травня, у Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю, пише press-centr

До будинку урочистих подій молодят занесли на візках. Юрій та Уляна дуже переживали, адже на незвичне весілля прийшло подивитися чимало людей. Були серед них і меценати, які підтримують пару.

Уляна та Юрій познайомилися в Інтернеті.

– Юрій – дуже настирний. Через Інтернет консультує людей з різних проблем, адже має диплом юриста. З Уляною познайомилися завдяки соціальним мережам, рік спілкувалися. Юра підтримував Уляну, адже дівчина отримала першу групу інвалідності через інсульт, який перенесла 10 років тому, – розповідає опікун молодят, волонтер Алла Рабійчук. – Я знала про їхнє спілкування, але нещодавно Юрій поставив мене перед фактом, що одружується.

Читайте також: НЕЙМОВІРНО: ЯК ДВОЄ УКРАЇНСЬКИХ ХЛОПЦІВ ПІДКОРИЛИ ШОУ ТАЛАНТІВ У ГРЕЦІЇ (ВІДЕО)

Підписи у свідоцтві про шлюб Юрій ставив ручкою, яку тримав у губах, адже не може писати руками.
Волонтери допомогли молодятам із першим танцем: двоє професійних танцівників кружляли візки Юрія та Уляни.

У рівненському РАЦСі зізнаються, що такого незвичного весілля не пам’ятають. В більшості працівників наверталися сльози на очі.

– Ми дуже раді, що вони самі зважилися на такий крок. Коли дивишся на таку незвичну пару, то розумієш, що кохання перемагає все, – зазначила завідувач рівненського РАЦСу Галина Давидюк.

Святкове застілля для молодят волонтери влаштували за власні кошти. Зараз пара найбільше сподівається отримати хоч невелику кімнату в гуртожитку.

– Мешкаємо в квартирі, яку винаймає Юрій. Житло оплачуємо з його пенсії. Сподіваємося, що держава виділить нам невелику кімнатку в гуртожитку, – сказала схвильована наречена, яка заради Юрія погодилася на переїзд до Рівного.