fbpx
Без рубрики
Прикарпатська письменниця розказала про свій гіркий досвід співпраці з «благодійним» фондом

Прикарпатська художниця та письменниця Христина Сирова відкрила нові подробиці співпраці із Благодійним Фондом “Покрова”.

Нагадаємо, раніше на своїй сторінці у мережі Facebook дівчина написала повідомлення з проханням більше не кидати гроші у скриньки, встановлені по всій Івано-Франківській області для збору відповідних коштів. Мовляв, благодійний фонд, який розмістив скриньки, не віддає зібрані гроші. Більше того, навіть інформація на скриньках не відповідає реальному стану справ, пише Станіславське ТБ.

Нині Христина пише, що вона все ж зустрілась із представниками фонду, задля з’ясування ситуації.

“Як нам пояснювали: скриньки крали, і в інших областях не вони ставили скриньки, а якісь аферисти під їхнім ім’ям, і все ж таки важка ситуація в країні – війна. А, що можу я сказати з цього приводу? … Скажу, що такі благодійні кошти і ситуації не компенсують мені мого здоров’я та вкрай розхитаних нервів і “кілограми” ліків, які я зараз приймаю. На цій зустрічі (за останні багато місяців) вони нам вручили одну тисячу гривень. Тобто, за більше як два роки Фонд назбирав мені близько 12 тис. гривень. Висновки робіть самі. Зараз мене розривають ЗМІ з дуже багатьох телеканалів, преси та інтернет-порталів з проханнями прокоментувати ситуацію, адже не вірять, як можливо назбирати таку крихітну суму – якої навіть не вистачить на один курс лікування в клініці професора Казявкіна (м. Трускавець), адже інші Фонди спроможні назбирати 300 тис. євро онко-хворій дитині. Хто знає, як воно так. То ось коментарі мої такі – вище сказані факти цілковита правда, а висновки робіть самі… я не знаю, як Фонд “Покрова” збирав іншим людям кошти, я суто висвітлила свою ситуацію на яку буцімто просто попала “коса на камінь” “не в той час і не в тому місці”. Дорогі ЗМІ (ви і самі прекрасно все розумієте), а хочете телефонуйте директорці Фонду “Покрова” та самі з’ясовуйте їхню правду: 0995385336

aferysty

п.с. Дякую ВСІМ (попри все) за кожну гривню, за всяке добре слово, за підтримку, і за всякого роду допомогу!!! Я ціную все, що ви робите для мене!!!І всі благодійні кошти, були і будуть використані ТІЛЬКИ по призначенню лікування”,- йдеться повідомлення.

Христина Сірова дійсно потребує підтримки на лікування. Небайдужі можуть з’ясувати деталі написавши до неї на фейсбук.

sirova2

Реклама