fbpx
Політика
Прихильники Юрія Павленка («Хорта») порвали портрети президента Порошенка під час засідання суду (відео)

Після оголошення перерви в засіданні Вінницького міського суду у справі Юрія Павленка («Хорта») активісти розірвали кілька портретів Президента України Петра Порошенка. Свої дії люди мотивували солідарністю з позицією позбавленого волі активіста, що вже більше року перебуває у Вінницькому СІЗО.

Як повідомив кореспондент, 9 лютого Вінницький міський суд укотре розглянув матеріали судової справи обвинувачення громадського активіста Юрія Павленка. Цього разу суддя дослідила відео, яке обвинувачення додало до матеріалів справи.

На відео, що триває близько двох годин, обвинувачений з’являється тричі й не робить нічого, що підтверджувало би злочини, які йому інкримінують (хуліганство, захоплення адміністративної будівлі та ін.).

У момент показу фрагменту відео, де Павленко розриває портрет Петра Порошенка, у залі на знак солідарності розірвали ще кілька портретів чинного президента. Іще декілька зображень президента було розірвано після оголошення перерви у судовому засіданні.

Нагадаємо, що Юрій Павленко заарештований у зв’язку з подіями 6 грудня 2014 року біля Вінницької ОДА.

хорт 5

Його називають першим політв’язнем з часів падіння режиму Януковича, а його справу – замовною. Вінницький революціонер Юрій Павленко на псевдо «Хорт» провів у СІЗО 14 місяців. І з місця позбавлення волі «Хорт» пише про політичну складову своєї справи

Джерело.