fbpx
Здоров'я
Причина болю в спині у вас в ногах! 9 вправ, які виправлять все!

Біль у спині – серйозна проблема, яка зачіпає мільйони людей в усьому світі. Це найчастіше викликано тpaвмами, неправильною поставою або сидінням протягом тривалого періоду. Біль у спині може варіюватися від легкоuj до важкоuj, а пізніше серйозно заважати вашому способу життя і повсякденній діяльності .

Наші ноги грають велику роль в нашому балансі, русі і позі, тому важливо завжди тримати їх у формі. Процес старіння і неправильний догляд за ногами можуть стати причиною проблем з ногами, що може стати серйозною проблемою у майбутньому.

Люди зазвичай лікують болі в спині знеболювальним, але у нього є безлічі побічних ефектів, тому ви повинні намагатися зменшити біль іншими способами. На щастя, ми покажемо вам кілька простих вправ, які будуть підтримувати м’язи спини і поставу і полегшать біль у нижній частині спини .

Пальці

Сядьте на стілець і покладіть ліву ногу на праве стегно. Візьміть пальці правою рукою, потім потягніть їх добре в усіх напрямках і розтягніть їх між собою приблизно на 10 секунд в сторони. Повторіть три рази на кожній нозі.

Ходьба на пальцях

Спробуйте ходити на пальцях ніг протягом 20 секунд навколо своєї кімнати 5 раз в день – це посилить ваші м’язи та сухожилля ніг і полегшить біль в спині.

Читайте також: 5 двохвилинних вправ у день – і через місяць у вас нове тiлo!

Натискання палями

Натискання пальцями ніг збільшить кpoвообіг в ногах і зменшить біль в спині. Зігніть коліна, коли ви стоїте і спробуйте схопити підлогу своїми пальцями, наскільки це можливо. Тримайте позицію протягом 3 секунд, потім повторіть процес 10 разів. Для досягнення найкращих результатів спробуйте вправу 3 рази в день.

Ручка або олівець для ніг

Встаньте і трохи зігніть коліна, потім спробуйте підняти олівець з підлоги. Тримайте олівець 10 секунд пальцями і повторіть процес 5 разів на кожну ногу 2-3 рази в тиждень.

Кола щиколоткою

Ляжте на спину на ліжко або підлогу, потім витягніть ногу вгору і поверніть кісточку на 10-15 секунд. Потім повторіть процес в іншому напрямку, потім зробіть те ж саме з іншою ногою. Ця вправа легко і швидко полегшить біль в щиколотці, коліні, тазостегновому суглобі.

Розтягування п’яти

Сядьте на підлогу і покладіть одну зі своїх ніг перед собою, потім зігніть іншу під стегно. Тепер, простягніть вперед і захопіть пальці ніг. Повторіть цей процес з іншою ногою.

Масаж ніг

Покладіть тенісний м’яч під стопу вашої ноги і перекочуйте м’яч назад і вперед по кілька хвилин кожен день.

facebook