Політика
Провокація на “Євробаченні 2016”: Українське журі провокували на «договірняк» (аудіо)

Олександру Ксенофонтову зателефонував невідомий, представившись Мустафою Джемілєвим.

Один з членів національного журі конкурсу “Євробачення 2016”, продюсер та чоловік співачки Руслани Олександр Ксенофонтов став жертвою пранкерів.

Так, невідомий зателефонував Ксенофонтову і представився лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла Руслана.

За словами співачки, пранкер, прикриваючись іменем Мустафи, намагався “поклеїти договорняк” про солідарне голосування з журі трьох країн.

“Сьогодні мені подзвонив “не своїм голосом” видатний український політик, якого я реально поважаю (а таких зовсім небагато на нашому політичному небосхилі), і почав домовлятися за “солідарне голосування” з журі трьох країн, які нібито дадуть нам (Україні) високі бали”, – розповів сам Ксенофонтов.

Читайте також:  Організатори “Євробачення” дискваліфікували суддю від Росії.

Руслана оприлюднила розмову свого чоловіка з псевдо-Джемілєвим. “Ми викладаємо ці матеріали і інформацію, щоб попередити провокації, які можливо відбувались і з іншими членами журі з інших країн.

Можливо пранкери-провокатори представлялися не тільки іменем Мустафи-ага, але й інших знакових персон, яких важко уявити в ролі “рєшал”, – пояснила артистка.

Нагадаємо, за підсумками першого півфіналу до фіналу “Євробачення 2016” потрапили 10 конкурсантів.

Читайте також: Стали відомі перші 10 фіналістів Євробачення 2016.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook