Світ
Протест проти Трампа :у США встановили статуї оголеного кандидата в президенти (фото)

В найбільших містах США з’явилися статуї оголеного кандидата в президенти Дональда Трампа. Акція неурядової асоціації Indecline була проведена на знак протесту проти участі кандидата від республіканців у виборах. Про це пише Reuters.

Статуї були практично одночасно встановлені в людних місцях в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско, Клівленді та Сіетлі. Всі статуї були швидко демонтовані представниками влади, але зробити фото вдалося сотням роззяв.

Автором статуї став скульптор, відомий під псевдонімом Ginger. Творіння зроблені з полімерних матеріалів. Чоловік представив Трампа в негативному світлі — з несимпатичним обличчям, яскраво-помаранчевою шкірою, великим животом та деякими частинами тіла непропорційного розміру. Кожний постамент прикрашала табличка з написом “У імператора немає яєць”.

Читайте також:ВІДОМА ГОЛЛІВУДСЬКА ЗІРКА ЗІЗНАЛАСЬ, ЩО ВЖЕ 5 РОКІВ НОСИТЬ ПЕРУКУ (ФОТО)

“Ми з жахом стежили за тим, як Дональд Трамп чудесним чином домагався висунення кандидатом від Республіканської партії, і нічого не могли вдіяти. Ми були глибоко розчаровані, коли той, хто є найбільшою загрозою миру, заручився повною підтримкою самих легковірних, а також в ряді випадків фанатично налаштованих громадян, – йдеться в заяві організації. – Відмовившись мовчати, Indecline навесні 2016 року почала працювати над концепцією проекту. Згодом він став амібітним та важким з точки зору логістики з моменту створення організації в 2001 році”.

Джерело.

Related Post

facebook