fbpx
Без рубрики
Герої поруч. Продавець комбікорму рятуючи 4-річного хлопчика, сам попав під колеса автомобіля(Відео)

На сторінці сайту http://www.business.ua/ в соціальній мережі facebook оприлюднили відео з камери спостереження на якому видно, як молодий чоловік ризикуючи власним життям кидається врятувати дитину, що вибігла на дорогу.

В коментарі до відео написано наступне:

«Рятуючи 4-річного хлопчика чоловік потрапив під авто сам. Шокуюче відео ДТП сталося 19 лютого в с.Грушево на Закарпатті, але відео опубліковано тільки сьогодні. Рятувальником виявився продавець комбікорму, до якого родина хлопчика приїхала за товаром. Відео – шокує, а ще більше той факт: що ні 4-річний хлопчик, ні 30-річний його рятівник не постраждали. Переломів і інших травм, в Тячівської лікарні, не виявили. Справжні герої поруч».

Свій коментар дає і Тячівський сайт http://tyachiv.com.ua/ :

“Постраждалий у ДТП 30-річний мешканець с.Грушово Іван Пітух, який кинувся рятувати дитину, розповів, що ця подія сталася біля його будівлі по вул. Леніна, де він торгує різним крамом. Місцева мешканка з сином саме приїхали, щоб купити у нього комбікорм. Як раптом хлопчик ні з того ні з сього побіг просто через дорогу.

– Я знаю цю сім’ю. Вони приїхали купити в мене комбікорм. Своє авто залишили праворуч на трасі. Раптом хлопчик ні з того ні з сього почав бігти просто на дорогу. Побачивши, що назустріч йому їде авто, я хотів перебігти трасу з ним, проскочити, аби пронесло, бо не хотілося, щоби 4-річну дитину збила машина. У той момент я не думав про наслідки, а лише зробив, як вважав за потрібне. Не було часу розраховувати свої сили, а дитину залишати теж був не варіант. Шофер у цій ситуації не винуватий, адже дитина вибігла, і він просто не міг нічого зробити. Потім приїхала «швидка», мене забрали в Тячівську райлікарню. Там мені зробили МРТ – і порядок, все нормально. Лиш Богу треба дякувати за те, що всі залишилися живі і здорові, – каже Іван Пітух. “

Спасая 4-летнего мальчика мужчина попал под авто сам. Шокирующее видео ДТП случилось 19 февраля в с.Грушево на Закарпатье, но видео опубликовано только сегодня. Спасателем оказался продавец комбикорма, к которому семья мальчика приехала за товаром. Видео – шокирует, а еще больше тот факт: что ни 4-летний мальчик, ни 30-летний его спаситель не пострадали. Переломов и других травм, в Тячевской больнице, не обнаружили. Настоящие герои рядом! #пишаємось

Опубліковано business.ua 23 лютого 2016 р.

Реклама

Related Post

facebook