fbpx
Політика
Про нового прем’єра, Савченко та коаліцію. Спільний брифінг Гройсмана, Яценюка та Філарета(Відео)

Під час покладання квітів до памятника Тарасу Шевченку відбувся спільний брифінг Патріарха Філарета,  Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана.

Спікери зробили ряд заяв:

Філарет: “Для нас, українців, символом України є Надія Савченко, тому цей незламний дух, який проявляє Надія Савченко в цих умовах – це Україна. Тому, нехай ворог подивиться на неї і зробить висновок, чи зможе він перемогти Україну? Ми віримо, що ворог ніколи не зможе перемогти Україну, тому що з нами правда, а там де правда, там Бог, а Бог не переможний!

Яценюк: “Надія Савченко стала сильнішою, ніж вся світова дипломатія, і зараз це виклик для всього цивілізованого світу – змусити Путіна відпустити українку Надію Савченко. Весь цивілізований світ не на словах, а на ділі повинен довести, що в цьому світі існують права людини і повага до особистості. Саме тому вся світова спільнота зобов’язана звільнити Надію Савченко“, – стосовно долі коаліції Арсеній Петрович заявив, що розраховує на повернення до її складу фракцій “Самопомочі” та Радикальної партії.

Гройсман: “Я щиро переконаний, що Надя буде звільнена Надін дух переможе цілу країну-агресора, оскільки дуже важливо, щоб на стороні переможця була правда, а правда з Надією і Україною.“, – також Володимир Борисович відповідаючи про його можливе прем’єрство заявив, що потрібно провести консультації.

Детальніше на відео.

Реклама