fbpx
Дозвілля
“Прізвище зміни!”: Донецька вата після концерту во славу “Новоросії” мало не натовкла пику Денису Майданову

Російського співака Дениса Майданова, який виступив зі своєю групою “Термінал D” в Донецьку, ледь не побили в ресторані через прізвище. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив відомий лікар з Єнакієвого Олександр Чернов.

“Не щастить окупованому Донецьку з “зірками”! 24.12 після концерту в Центрі Слов’янської Культури вихвалявший 2 роки “Новоросію” дуже умовно-знаменитий співак з РФ Денис Майданов в ресторані ледь не отримав по пиці від п’яної місцевої вати, які кричали: “Прізвище поміняй! Нацик! МГБ, прошерсти його!”, – написав Чернов.

“Вони, як і водиться після чергового гумконвою з РФ, отримали зарплати, і супермаркети і кабаки Донецька і Макіївки в ті дні зробили на них виручку … Однак, образа у Дениски – залишилася. Витребувати у організаторів концерту в особі колишнього міністра культури “ДеНеРе”, а нині директора філармонії і найдорожчого місцевого виконавця (тариф від 100 тис.руб. за концерт!) і фактично єдиного музпродюсера в недореспубліці Парецького – додатково 100 тис. рублів, Майданов погодився (поки) про “інцидент” не поширюватися”, – уточнив Чернов.

Читайте також:У Раді знайшли рішення, як зменшити витрати українців на “комуналку”

Джерело.

Related Post

facebook