Події
“Правий сектор” відреагував на смерть “Мотороли”

Скоропадський заперечує участь українського об’єднання

Об’єднання “Правий сектор” заперечує знищення бойовика самопроголошеної “ДНР” “Мотороли”. Про це заявив прес-секретар об’єднання Артем Скоропадський.
“Це не ми”, – зазначив Скоропадський.

Нагадаємо, інформація про смерть бойовика Арсенія “Мотороли” Павлова з’явилася в російських ЗМІ в неділю ввечері, пізніше ліквідацію Павлова підтвердив радник глави СБУ Юрій Тандит.
За свідченнями очевидців, в під’їзді бойовика, яку цілодобово охороняли озброєні люди, прогремер вибух. Разом із “Моторолою” загинув його охоронець.

Росіянин Арсеній Павлов на прізвисько “Моторола”, ще в минулому році заявляв, що розстріляв 15 українських військовополонених. Про це він тоді сказав у телефонній розмові з Kyiv Post, коментуючи інформацію, що його звинувачують у вбивстві “кіборга” Ігоря Брановицького
В Amnesty International раніше заявляли, що є мінімум п’ять свідків того, як Моторола вбив полоненого захисника донецького аеропорту Ігоря Брановицького. Моторола сказав, що “допоможе” побитому Брановицькому, – і двічі вистрілив йому в голову. Проте, зізнань бойовика в скоєнні вбивств і інших доказів не вистачило “Інтерполу”, щоб оголосити його в міжнародний розшук – відомство визнало справу “Мотороли” “політичною”.

Читайте також:  Порошенко оголосив нам війну: екстренна заява Захарченка щодо смерті “Мотороли” (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook