Без рубрики
Правоохоронців підозрюють у жорстокому зґвалтуванні жінки, під час якого вона померла

Родичі добиваються передачі справи до прокуратури.

Загадкова смерть молодої жінки сколихнула містечко Обухів на Київщині. 37-річна Людмила Охрім відпочивала в компанії, де більшість були співробітники поліції, хоч і не при виконанні, йдеться в сюжеті ТСН

Її пізно вночі знайомі поліцейські повезли додому, а вранці вона опинилася вже в морзі. Родичі ледве домоглися повторної експертизи, що засвідчила моторошні подробиці тієї страшної ночі. Фатальний велкодній вечір для Людмили розпочався просто неба у центрі Обухова.

Вона відпочивала разом із братом і подругою – працівницею місцевого райвідділку поліції. Потім до них приєдналися ще двоє чоловіків – із того самого райвідділку що й подруга.

Пізніше вони всі разом на машині поїхали в ресторан. Вечір затягнувся до двох годин ночі. Людмила, як кажуть учасники подій, випила дві слабоалкоголки і до ста грамів горілки.

Двоє слідчих-приятелів запропонували її підвезти додому, бо один із них був іще й сусідом жінки. Утім до своєї оселі Людмила так і не потрапила. Її прийняли в місцевій лікарні вже мертву близько 6:00 ранку. Одяг жінки згодом віддали брату та подрузі Лесі, теж слідчому, яка відпочивала тієї ночі разом із покійною.

“Коли ми подивилися її спортивну кофту, ми там побачили, що з капюшона випадало сухе листя. Білизна – у бруді. Зрозуміло, що в автомобілі вона не могла так замаратися”, – кажуть вони. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про вбиство. Із журналістами слідчий був неговіркий.

“Ведеться слідство, я більше нічого сказати не можу. Я не тікаю, я йду”, – заявив він.

Більше читайте тут: Загадкова смерть 37-річної жінки на Київщині (відео)

Джерело.

Related Post

facebook