Події
Працівниця моргу завагітніла від трупа: шокуюча новина

Як виявилося, це зовсім не нове явище!

Воно називається некpофілією: чоловік або жінка пристрасно «бажають» тіло загиблої людини.

Найвідоміше зображення цього явища було відбито за часів цивілізації Моче в 100-му році до нашої ери. Некpофілія починається з незвичайного с…ального потягу, яке переростає в щось більш серйозне.

Психіатрична бригада Джонатана Росмана і Ф. І. Резніка, докторів медичних наук, опублікували своє дослідження в 1989 році, заявивши, що головною мотивацією для подібної дії є наявність партнера, який не чинить опір!

У деяких країнах, як Нова Зеландія, Південна Африка, Бразилія і Сполучене Королівство, є закони, що трактують заняття с…ом з мерцем в якості злочину.

Жінка з Лексінгтона, штат Міссурі, працювала в міському морзі. Фелісіті Мармадьюк ставилася до своєї роботи досить-таки серйозно і, здавалося, не було ніяких проблем. Згодом у цієї жінки з’явився потяг до трупів, що знаходяться в її відділенні!

Вона почала задовольняти свої бажання, займаючись с…сом з мертвими чоловіками. Одного разу цій жінці шалено сподобався труп одного чоловіка. Вона почала с….теві стосунки з 38-річним небіжчиком прямо на столі для огляду. Вона виявила, що у трупа почалася посмертна еpeкція. Жінка вирішила «осідлати» мерця.

Пізніше вона зізналася, що зазнала потужного оргазму під час цього с….тевого акту. Через пару тижнів жінка помітила, що вона пропустила менструацію. З жахом, вона зробила тест на вагітність – і той виявився позитивним! Фелісіті була впевнена, що за весь цей період у неї не було інших с….уальних стосунків.

Жінка зізналася своєму гінекологу, що мертвий чоловік – був єдиним, з ким вона мала якісь зв’язки. Лікар повідомив про це в поліцію. Жінка в той же день була заарештована.

Читайте також:КОХАНЦІ ЗУСТРІЛИСЯ У ГАРАЖІ, ЗАКРИЛИСЯ І ЗАДИХНУЛИСЯ ЧАДНИМ ГАЗОМ

Суд засудив Мармадьюк до штрафу в розмірі 250000 доларів. Їй було пред’явлено звинувачення в оскверненні мертвого тіла і в нeкpoфілії.

Джерело.

Related Post

facebook