fbpx
Події
Повний неадекват: стали відомі подробиці вбивства “кіборга” Моторолою

Cтали відомі деталі загибелі бійця АТО Ігоря Броневицького, якого застрелив бойовик “ДНР” Арсен “Моторола” Павлов.

Подробиці вбивства “кіборга” в інтерв’ю виданню “Еспресо” розповів колишній бранець проросійських бойовиків Станіслав Паплінський.

За його словами, українські військові, перебуваючи у полоні, піддавалися різним знущанням. Їх били трубами, ногами та іншим.

“Хлопців із терміналу донецького аеропорту взяли в полон із самого ранку. Нас же двох взяли останніми, під вечір. Хлопців привезли в підвал десь перед обідом, а нас привезли вже, коли було темно, десь 7-8 годин різниці. Нас двох у цей підвал привів Моторола. До цього всіх хлопців із терміналу від самого початку били трубами, прикладами, руками, ногами, стріляли в них із пневматики”, – зазначив Паплінський.

Читайте також: Парубій озвучив терміни отримання безвізу для українців (відео)

Як розповів боєць, смерть Броневицького він бачив на власні очі.

“Коли Моторола нас завів, на всіх накричав, заборонив бити – немовби зробив добре. Але через кілька десятків хвилин він зайшов і застрелив нашого полоненого Ігоря Броневицького”, – розповів Паплінський.

На думку колишнього полоненного, таку поведінку Мотороли складно зрозуміти і якось пояснити.

“З одного боку, він забороняє знущатися в будь-яких проявах – навіть кричати чи щось говорити, – а вже через 10-15-20 хвилин (я в часі не орієнтувався), приходить і розстрілює нашого полоненого”, – зазначив Паплінський.

Читайте також: «Моторола» вистрелив у голову і сказав: «Я его уже вылечил» – мати загиблого «кіборга» (+відео)

Джерело.

Related Post

facebook