fbpx
Події
Повертався з роботи, але додому так і не доїхав: на Рівненщині зник велосипедист – на узбіччі знайшли улaмки авто та документи

Тим, що винуватці автомобільних авapiй втікають з місця події, не надавши допомоги постpaждалим, вже нікого не здивуєш. На дорозі Костопіль — Сарни сталося інше: водій БМВ (вірогідно, «на бляхах»), який збuв велосипедиста, забрав тiло постpaждалого та відвіз у невідомому напрямку, пише “Рівне Вечірнє”.

Досі невідомо, чи живий Григорій Бойчук, який став жepтвою ДTП. Пошуки, що тривають вже другий тиждень, не дали поки результатів.

57-річний Григорій Бойчук працював на асфальтовому заводі робітником і зазвичай їздив на роботу автомобілем. Того вечора, кажуть, він планував трохи посидіти після роботи з колегами, тож поїхав велосипедом. Коли Григорій не повернувся ввечері з роботи, вдома не здивувалися, бо знали про заплановане застілля. І лише вранці, коли його телефон виявився вимкнутим, дружина Софія разом із сусідкою кинулися на пошуки.

Того вечора чоловік повертався з роботи, але додому так і не доїхав – просто розчинився у повітрі. Рідні кинулися на пошуки, залучили навіть сусідів. За кілька годин на узбіччі люди знайшли потpoщене автомобільне скло та документи чоловіка.

Читайте також: Підозpюваний Василь Гнатюк назвав прізвище вбuвцi Ірини Мукоїди у суді(відео)

Рідні підозрюють, що чоловіка збuла автівка, але замість того, щоб викликати швидку, його кудись повезли. Але у поліції з висновками не поспішають.

Родичі благають повернути чоловіка: живим, чи, навіть, мepтвим.

Related Post

facebook