fbpx
Події
“Постійно били, обзивали хохлом”: у Росії школяра з Донецька довели до суїциду

Московські школярі довели до суїциду свого однокласника – біженця з Донбасу. Через цькування 17-річний підліток на ім’я Данило перерізав вени на руках, однак вчасно був доставлений до лікарні та залишився живий.

Данило розповів слідчим, що протягом двох останніх років, що він живе в Москві, його постійно били, обзивали “хохлом” і кричали “Слава Україні”, повідомляє Life.ru.

“У школі цькування почалося в минулому році, все кричали, що я українець, і обзивали мене. Вони обзивали і били мене кожну зміну. Колишня класна керівниця була в курсі, але вона мені ніколи не допомагала. Шмиков, Баранов, Лопатін – ось прізвища тих, хто постійно знущався з мене. Кричали при цьому “Слава Україні!” – цитують слова підлітка російські журналісти.

Інцидент стався в школі №2117, розташованій в місті Щербинка (місто-супутник Москви). Туди після переїзду з Донецька влаштувалася працювати мати Данила, а сам школяр пішов навчання.

“Я прийшла додому і побачила ванну в крові і сина, який сидів у ванній. Як сказали лікарі – йому просто пощастило, що він не зачепив велику вену, і кров просто запеклася. Поліція сказала мені, що не будуть поки афішувати цю ситуацію, поки не розібралися в ній. Але я більше ніж на 90% упевнена в тому, що мій син зробив це через цькування”, – прокоментувала ситуацію мати учня.

Жінка також стверджує, що класний керівник потурала всім діям учнів і не заступилася за хлопчика, знаючи про цькування.

Як повідомлялося раніше, це не перший подібний випадок в Росії.

23 грудня 2015 покінчив життя самогубством 18-річний Влад Колесников із Жигульовська (Самарська область), якого також цькували через його виступи на захист України. Колесникова виключили з технікуму після того, як він з’явився на заняття в футболці з написом “Повернути Крим!” Після цього Колесников, якому набридло терпіти погрози та образи людей, вжив смертельну дозу медикаментів. Врятувати його не вдалося.

Читайте також: Демонстративне самогубство: 19-річний хлопець підірвав себе гранатою біля будівлі сільради

Джерело.

Related Post

facebook