Світ
Посол Великої Британії в Україні зізналася в нетрадиційній орієнтації

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф для підтримки ЛГБТ-спільноти вперше зізналася в тому, що вона любить жінок. Про це вона днями заявила в інтерв’ю британському виданню Buzzfeed, пише “Страна.ua”.

Зі слів посла, в Україні бути чесним щодо орієнтації “досить складно і навіть небезпечно”. Гоф зазначила, що з цієї причини вона обмірковувала рішення про роботу в Києві.

Дипломат вказує на хоробрість активістів до меншин в Україні, оскільки вони свідомо йдуть на великі ризики.

Читайте також: Геї знищують світ – так вважає новий уповноважений уряду Яценюка.

Зі слів посла Великої Британії, “питання ЛГБТ в Україні політизуються деякими політичними силами як привід для України не розвивати більш тісні відносини з Європою”, повідомляє видання.

Велика Британія призначила Джудіт Гоф на посаду посла Сполученого Королівства в Україні 27 березня 2015 року. Гоф працює в міністерстві закордонних справ Великої Британії з 2001 року. Раніше обіймала посаду директора департаменту Східної Європи і Центральної Азії. У 2004-2007 роках працювала радником з політичних питань посольства Великої Британії в Сеулі. У 2010-2012 роках була послом в Грузії, пише ресурс.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет Міністрів України опублікував розпорядження про намір розробити законопроект про легалізацію одностатевого громадянського партнерства до 2018 року. Згідно зі стратегією уряду, законопроект повинен узаконити цивільне партнерство як для різностатевих, так і для одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав.

Джерело.

Related Post