Політика
Посол США в Росії зробив “пряму” заяву про “зелених чоловічків” на Донбасі

Російські військові, як і раніше перебувають на окупованій території України, тому Москва несе пряму відповідальність за реалізацію мінських домовленостей.

Про це заявив в посол США в Росії Джон Теффт, повідомив у своєму Twitter прес-аташе американської дипмісії в Москві Вілл Стівенс.

“Російські військові і техніка як і раніше перебувають в Донбасі. Росія несе пряму відповідальність за імплементацію мінських угод”, – сказав Теффт.

Читайте також: Міноборони Росії вчило луганських школярів стріляти бойовими патронами (відео)

Говорячи про дії НАТО на східних кордонах, Теффт зазначив, що альянс “готується захистити своїх членів в якості прямої відповіді на агресивні дії Росії”. За його словами, Америка “постійно, як публічно, так і приватно, наголошує на важливості діалогу з Росією щодо широкого кола питань”.

Нагадаємо, в складі 1-го і 2-го “армійських корпусів” російсько-терористичних військ на окупованих територіях сходу України воюють близько 32,5 тисяч осіб.

Близько 6,5 тисяч з них складають кадрові російські військові, які згруповані в дев’ять батальйонних і шість ротних тактичних груп.

Читайте також: Новий фейк російських ЗМІ: “укропи” заживо закопали “ополченця” (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post