fbpx
Політика
Посол США назвав найбільш корумповану гілку української влади

Посол США в Україні Джеффрі Пайетт вважає найбільш корумпованою в Україні судову систему.

Про це він сказав в інтерв’ю “Сегодня”.

“Я багато говорив про боротьбу з корупцією і судову реформу. І тема, до якої я весь час повертаюся, що мова не йде про якісь конкретні відомства або особи. Йдеться про зміну відомств і моделі поведінки, гарантії уряду бути відповідальними перед людьми , звільнити значні ресурси, охоплені корупцією, які можуть бути інвестовані в економіку України “, – сказав Пайетт.

За його словами, якщо замість того, щоб осідати в кишенях корупціонерів, ці ресурси будуть використані, щоб розпалити розвиток і процвітання, країна досягне значних успіхів.

“Корупція вбиває. Вона вбиває продуктивність і пригнічує натхнення. Ідеї губляться в її тіні. Інновації та підприємництво гальмуються через хабарництво, закулісні домовленості і залякування. Ці старі методи не гідні сучасної України”, – додав посол.

На думку Пайетта, найкращий спосіб боротьби з корупцією для тих, хто краде у українського народу, щоб такі випадки були розслідувані, оприлюднені, і якщо вина доведена – винні мають бути засуджені і понести покарання.

“Ви довели, що відомства і люди можуть мінятися – Патрульна поліція показує це. Тепер виклик в тому, щоб застосувати цей сміливий підхід до інших правових інститутів, особливо в генеральній прокуратурі”, – зазначив він.

Джерело.

Реклама