fbpx
Без рубрики
Порошенко: Відомі замовники вбивства Героїв Небесної Сотні

Президент України Петро Порошенко в своєму зверненні до народу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні підкреслив, що слідство не тільки знає замовників і виконавців убивств на Майдані, а вже має відповідні докази.

“Слідство відтворило канву подій. Воно не просто знає замовників, організаторів і виконавців, а вже має відповідні докази. Воно встановило роль і місце кожного в злочинній змові, результатом якої і стало масове знищення людей. І навіть розпиляну зброю, з якої вбивали, знайшли і відновлюють її серійні номери “, – зазначив глава держави.

За словами Порошенка, в цілому про події листопада 2013 року – лютого 2014 року, які відбувалися по всій країні, є вже й такі справи, які з стадії розслідування переходять в стадію покарання.

У судах вже слухаються справи по тринадцяти “беркутівцях” і восьми “ТІТУШКАХ”. Загальна ж кількість осіб, яким повідомили про підозру – 282.

“Всі ці цифри повинні були бути великими, тут я з вами абсолютно згоден. І назвав я їх тільки з однією метою. Повинен показати, з одного боку, що брехню говорять ті політики, які говорять, що нічого не розслідується. З іншого боку, ця історія насправді ще дуже далека від завершення “, – додав президент.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook