Політика
Порошенко відібрав у Турчинова частину повноважень

Президент увів в РНБО нову посаду – керівник апарату.

Президент України Петро Порошенко ввів посаду керівника апарату Ради Національної безпеки і оборони і віддав йому частину повноважень секретаря РНБО. Відповідний указ оприлюднений в понеділок на сайті глави держави.

Згідно з указом, керівник апарату РНБО призначається на посаду і звільняється з посади секретарем ради. Керівник апарату є державним службовцем і здійснює повноваження з питань держслужби і організації роботи співробітників, у нього можуть бути заступники, в тому числі перший.

Відтепер секретар РНБО не здійснюватиме загальне керівництво апаратом ради, а лише скеровуватиме і координуватиме його роботу.

У секретаря РНБО відібрали повноваження розпоряджатися бюджетними коштами, призначати і звільняти працівників апарату РНБО і вирішувати питання щодо заохочення і дисциплінарної відповідальності співробітників. Однак він може порушувати ці питання, пропонувати присвоювати військові звання і відзначати держнагородами працівників апарату.

У той же час секретар організовуватиме роботу ставки верховного головнокомандувача, якщо її створять. Також він відповідає за організацію роботи військового кабінету РНБО, подає на затвердження президентові положення про міжвідомчі комісії, робочі і консультативні групи і органи РНБО, подає на розгляд РНБО пропозиції щодо Держбюджету з оборонних статей.

До сьогоднішнього дня керівництво апарату РНБО складалося із секретаря, його двох перших заступників і заступників. Указ набирає чинності з 25 квітня.

Зазначимо, що з грудня 2014 року секретарем РНБО України є Олександр Турчинов.

Читайте також:  Порошенко призначив нового командувача ВМС.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook