Без рубрики
Порошенко та Ердоган домовилися про збільшення терміну дії віз для українців у Туреччині до 90 днів

Також була досягнута домовленість про активізацію переговорів щодо зони вільної торгівлі

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом у рамках робочого візиту до Стамбул, повідомляє прес-служба глави української держави.

За словами Порошенка, під час зустрічі була досягнута домовленість про проведення навчання та тренінгів для українських поліцейських турецькою стороною. “Спочатку навчання пройдуть перші 1,5 тис. українських поліцейських, потім ще стільки ж поліцейських пройдуть таке навчання. В загальному 3 тис. українських поліцейських найближчим часом пройдуть навчання, тренінги в Туреччині”, – повідомив президент.

Глава держави підкреслив, що це дуже ефективна форма співпраці між поліцейськими двох країн, і додав, що в рамках тренінгової програми “Навчи і оборудуй” українським поліцейським також буде надано відповідне обладнання.

Порошенко повідомив про домовленості зробити такий же обмін для навчання в Національній гвардії і зазначив дуже ефективне співробітництво армій двох держав.

За словами президента, під час зустрічі було досягнуто ряд важливих домовленостей. “Перше: остаточне узгодження угоди про взаємний захист інвестицій, угоди про уникнення подвійного оподаткування, що відкриває взаємні інвестиційні можливості і для турецьких інвесторів в Україні, і для українських інвесторів в Туреччині”, – підкреслив Порошенко.

Він зазначив, що була досягнута домовленість про активізацію переговорів щодо зони вільної торгівлі для того, щоб обидві сторони вийшли на компроміс і прибрали будь-які перешкоди у двосторонньому економічному співробітництві.

Крім того, співрозмовники обговорили нові проекти в галузях машинобудування та літакобудування, в оборонній промисловості.

Порошенко також повідомив про досягнення домовленості щодо збільшення терміну дії національних віз для безперервного перебування українців на території Туреччини до 90 днів.

Читайте також: Ще одна країна скасувала візи для українців.

Джерело.

Реклама

Related Post