Події
Порошенко прокоментував переговори з Путіним

Учасники телефонної розмови зійшлися на думці, що пора вже організувати обмін полоненими “всіх на всіх”. Президент України Петро Порошенко заявив, що під час телефонної розмови в “нормандському форматі” з російським лідером Володимиром Путіним та іншими учасниками переговорів обговорювалося питання ситуації на Донбасі, зокрема припинення вогню. Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

На його думку, альтернативи імплементації Мінських домовленостей немає, як в частині безпеки, так і в частині політичних аспектів врегулювання.

Також Порошенко зазначив, що учасники переговорів підтвердили прихильність до суворого дотримання режиму припинення вогню на Донбасі. Крім того, як підкреслив голова держави, сторони закликали до більш інтенсивних зусиль по обміну і звільнення полонених в форматі “всіх на всіх”.

Читайте також: Вперше за 6 років: Росія знову зазіхнула на суверенітет Грузії

“Спасибі президенту Франції Франсуа Олланду за його зусилля в рамках” нормандського формату”. Сподіваємося, що цей формат продовжить роботу після президентських виборів у Франції”, – додав президент України.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook