fbpx
Політика
Порошенко: Перевиборів не буде.

Президент Петро Порошенко заявив, що не допустить дострокових виборів у Верховну Раду в нинішній час. Про це він заявив під час зустрічі з представниками Аспен Інституту, повідомляє прес-служба глави держави.

“Єдине, що я хочу підкреслити, – ні в якому разі я не можу допустити і не допущу дострокових парламентських виборів на цьому етапі. Тому що при всьому тому, що декларують окремі політичні лідери і діячі, що вони дійсно хочуть перезавантаження, насправді вони намагаються зловити рибу в каламутній воді, насправді вони працюють на дострокові вибори. Ми не маємо ні часу – бо це вимагає півроку тотальної бездіяльності і популізму – ні необхідності, тому що кращої Ради у нас не буде. Треба вчитися працювати з цією Радою “, – заявив Порошенко.

Президент також поклав відповідальність за перезавантаження уряду на Верховну Раду і коаліції, яка, за його словами, “повинна визначитися – і щодо кандидатури членів Кабінету міністрів і керівника уряду, і за програмою і порядку реформ, які повинні бути проведені, і по позиціях фракцій, які будуть входити до складу цієї коаліції “.

Джерело.

Реклама