Без рубрики
Порошенко хоче змінити Конституцію для надання кримським татарам національної автономії (ВІДЕО)

Президент України Петро Порошенко ініціює внесення змін до Конституції України для створення у Криму національної автономії кримськотатарського народу.

Про це глава держави заявив під час виступу на концерті-реквіємі пам’яті жертв кримськотатарської трагедії 18 травня. Новину передає «Преса України».

«Ми хоч і з запізненням, але усвідомили необхідність створення в Криму національної автономії кримських татар з повним гарантуванням рівних прав і свобод етнічних українців, росіян та інших етносів півострова», – зазначив президент.

Порошенко анонсував початок процесу внесення змін та доповнень до розділу Конституції України, що стосується Автономної Республіки Крим. Він наголосив, що ці зміни повинні повною мірою гарантувати невід’ємне право кримських татар на самовизначення у складі України. Робоча група, яка працюватиме над даним питанням буде складатися з членів Конституційної комісії та представників Меджлісу.

«Крим був, є і буде залишатися невід’ємною частиною України, а країну-злодія буде примушено повернути вкрадене – яким би тривалим не виявився процес деокупації півострова», – переконаний президент.

Читайте також: Україна вшановує жертв депортації кримських татар 1944 року.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook