Події
Помер кримінальний король Одеси

Помер кримінальний король Одеси, 62-річний Олександр Ангерт, більше відомий у місті як Саша Ангел.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомила колишній старший слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури Галина Климович.

“Помер Ангерт – людина, яка забрала добрий десяток років мого професійного життя. Про мертвих – або добре, або нічого, тому промовчу”, – написала вона.

Він помер від онкологічного захворювання, передає Відкат. Зазначається, що померлий проживав у Лондоні, неодноразово лікувався в онколікарнях Ізраїлю, а недавно пройшов курс хімії в австрійській клініці, передає Страна.ua.

Для довідки: Ангерт Олександр Анатолійович, 1955 р.н., у 1979 році був засуджений за умисне вбивство, з чого і почалася його кримінальна кар’єра. Відсидів 10 років із 15, вийшов у 1990 році, після чого почав “співпрацю” з такими кримінальними “акулами” Одеси як Валерій Томаль і Віктор Кулівар (Карабас). Після піднесення над Томалєм, загибелі Карабаса і перемоги над одвічними ворогами з “блатного” світу – Георгієм Стояновим і Сергієм Єршовим (Кацапо).

На тлі зрощення криміналітету з бізнесом, Ангел став діловим партнером відомого російського підприємця, нинішнього тестя Романа Абрамовича Олександра Жукова, який значну частину свого капіталу заробив не діловими, а тіньовими методами, перекачуючи через Одеський порт російську нафту, а також торгуючи зброєю. Як і Жуков, Ангерт вибрав місцем свого проживання столицю Великобританії – Лондон, при цьому будучи громадянином двох держав – Ізраїлю та Венесуели.

Тіньовий король Одеси Олександр Ангерт був непублічною людиною, у відкритих джерелах є всього одна його фотографія, проте в 1997 році це правило було порушено, коли він вступив у відкритий інформаційний конфлікт із тодішнім мером міста Едуардом Гурвіцем. Майданчиком для з’ясування відносин було обрано телеканали Одеси.

Читайте також: Тука оригінально зробив пропозицію руки і серця своїй коханій: з’явилося відео

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook