fbpx

12 травня в Москві помер Юрій Шерстнев, відомий за роллю ката з Лілля з легендарної кінострічки Д’Артаньян і три мушкетери, пише ivona

Юрій Шерстнев помер у віці 76 років після тривалої хвороби легенів. Акторові стало погано, але медики “швидкої” не встигли надати йому необхідної допомоги. Шерстнев помер у своїй квартирі.

Обструктивна хвороба легень привела до того, що акторові було важко дихати самостійно, тому він звернувся до шанувальників з проханням допомогти придбати портативний концентратор кисню.

Юрій Борисович Шерстнев народився 24 квітня 1941 року в Москві в родині військового. У воєнні роки сім’я переїжджала з одного місця в інше, але, врешті-решт, повернулася в столицю Росії. Після закінчення школи Юрій твердо вирішив вступати до школи-студії МХАТ. Після цього працював в театрі ім. Станіславського, театрі-студії Сфера , Театрі на Перовської.

Окремо варто відзначити успіх на іншій ниві – в кіно. Юрій Шерстнев зіграв в таких відомих фільмах, як Бумбараш (1971), Ати-бати, йшли солдати … (1976), Д’Артаньян і три мушкетери (1978), Народжені бурею (1980), Повернення Будулая (1985), Мушкетери двадцять років по тому (1992), Майстер і Маргарита (1994), Антикілер (2002), Конвалія срібляста (2004) і багатьох інших.

Читайте також:У ЛЬВОВІ ЗНИКЛА 16-РІЧНА ШКОЛЯРКА (ФОТО)

Дивись уривок з фільму Д’Артаньян і три мушкетери з Юрієм Шерстнева:

Related Post

facebook