fbpx
Політика
Полторак назвав необхідну кількість призовників у разі сьомої хвилі мобілізації

У разі прийняття рішення про чергову хвилю мобілізації, кількість призваних у ЗСУ буде становити 10-12 тисяч чоловік.

Про це на брифінгу в Харкові в суботу, 27 лютого, заявив міністр оборони Степан Полторак, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Якщо у нас (в ході демобілізації, запланованої на березень-квітень – ІФ) звільняється зараз 45 тис. особового складу, то зараз навіть якщо буде необхідність мобілізації, ця цифра може бути 10-12 тис., тобто в рази менше, ніж було раніше. Це все завдяки тому, що було прийнято правильне рішення про збільшення грошової допомоги”, – сказав Полторак.

Він також повідомив, що завдяки збільшенню кількості контрактників, Україна в перспективі може відмовитися від мобілізації.

“Рішення про збільшення грошового забезпечення військовослужбовців дає нам оптимізм, що з часом ми взагалі відмовимося від мобілізації, якщо не буде активних бойових дій. Бо якщо раніше ми в місяць набирали 200-300 контрактників, то, лише за цей місяць, коли ми отримали (підвищене грошове забезпечення у військо записалося 9 тис. осіб. 7 тис. осіб ми вже призвали”, – сказав міністр.

Раніше в Генштабі заявляли, що сьома хвиля мобілізації буде проведена, оскільки після демобілізації четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ЗСУ.

Крім того, сьома хвиля буде менше попередніх, оскільки зараз ведеться робота з демобілізованими військовими для залучення їх до служби за контрактом.

20 листопада 2015 року в Генштабі заявили, що сьома хвиля мобілізації, можливо, буде проведена в березні 2016 року.

Джерело.