fbpx
Без рубрики
Польща відкликає обіцянку приймати біженців через теракти у Брюсселі

Польща мала прийняти близько 6500 біженців цього року, однак після подій у Бельгії відмовилася виконувати свою обіцянку.

Після терористичних нападів у Брюсселі Польща більше не хоче приймати біженців. “Після того, що вчора відбулося в Брюсселі, ми поки що не можемо сказати, що хочемо прийняти якусь кількість біженців”, – сказала прем’єр-міністр Польщі Беата Шидло у середу, 23 березня, в ефірі польського телеканалу Superstacja. Таким чином глава уряду відкликала обіцянку своїх попередників, дану у вересні 2015 року. Як повідомляється на сайті польського уряду, ішлося про 6500-6800 біженців, які мали бути перерозподілені з Італії та Греції до Польщі до 2017 року.

Новий консервативний польський уряд повинен “передовсім зважати на безпеку своїх громадян”, зазначила прем’єр. Шидло заявила, що Польща відмовляється приймати “тисячі мігрантів, які прибувають сюди суто задля покращення своїх життєвих умов”. Як пише інформагенція KNA, згідно з останніми опитуваннями, близько двох третин поляків проти того, щоби до їхньої країни прибували біженці.

Минулого місяця Беата Шидло перед зустріччю з канцлером Німеччини Анґелою Меркель зазначила, що “ситуація на зовнішніх кордонах Європейського Союзу, а також у Німеччині вийшла з-під контролю” і що політика щодо біженців у ЄС потребує різких змін. Нагадаємо, що тільки за перші два місяці поточного року до Греції прибули близько 100 тисяч біженців.

Джерело