Події
Поліція: Жертвами нападів в Німеччині стали 1200 жінок

Федеральне відомство з кримінальних справ (BKA) завершило розслідування новорічних безчинств у великих містах Німеччини. Як випливає з повідомлень суспільно-правових медіакомпаній NDR, WDR і видання Süddeutsche Zeitung, в цілому в новорічну ніч на кельнській привокзальній площі і в ряді інших місць було здійснено “900 злочинів на щодо 1200 жінок”. Слідству вдалося встановити особи лише 120 підозрюваних.

“Ми повинні виходити з того, що багатьох з тих, які вчинили злочини тієї ночі знайти вже не вдасться”, – заявив глава відомства Хольгер Мюнх. До сих пір у цій справі засудили чотирьох осіб , притому, що імовірно в злочинах були задіяні понад 2000 чоловіків, які орудували в групах. Кримінальна поліція нарікає на відсутність фото- і відеоматеріалів і нездатність потерпілих точно описати зловмисників.

З точки зору BKA, мова йде про нове злочинне явище в Німеччині. Більшість підозрюваних, згідно з попередньою версією підсумкового звіту про розслідування, є вихідцями з країн Північної Африки. Як показало слідство, приблизно половина підозрюваних до моменту затримання перебували в Німеччині лише нетривалий час. “Таким чином, існує зв’язок між цим злочинним явищем і потужним припливом мігрантів в 2015 році”, – заявив Мюнх.

У відомства немає доказів того, що групи, які вчинили аналогічні злочини в різних містах, були пов’язані між собою і діяли в змові. Жертвами сексуальних домагань в Кельні стали 650 жінок, в Гамбурзі – понад 400. У звіті також фігурують Штутгарт, Дюссельдорф і інші міста.

Глава Федерального відомства з кримінальних справ зажадав розширити присутність поліцейських і відеоспостереження на Новий рік і під час публічних заходів.

Результати розслідування будуть офіційно оприлюднені найближчим часом, після того, як документ на 50 сторінках представлять владі федеральних земель.

Джерело: Російська служба DW

Related Post

facebook