fbpx
Події
Поліція розігнала онлайн-студію для іноземців

Працівники Національної поліції Харківської області викрили онлайнностудію для іноземців. До її роботи було залучено понад 30 дівчат, повідомляє “Еспресо“.

“Студію по виготовленню та розповсюдженню нографії у Харкові організувала група осіб. Для своєї незаконної діяльності вони використовували орендовані квартири та залучали дівчат віком від 18 до 30 років. Дівчата спілкувалися з англомовними відвідувачами платних відеочатів та сайтів. За бажанням клієнта жінки демонстрували нографічні шоу. Вартість однієї хвилини приватної бесіди складала від 3 до 7 доларів США”, – прокоментували у поліції.

Доходи від роботи лише однієї моделі складали понад 2 тис. дол. на місяць, а загальні доходи студій – близько 20 тис. дол. на місяць. Робота цих студій була побудована за цілодобовим графіком.

Читайте також: Росіяни сказали, що думають про теракти, які “готуються” Україною (відео)

Під час обшуків у шести квартирах-студіях виявлено та вилучено понад 20 одиниць комп’ютерної техніки, професійну фото- і відеотехніку. Крім того, вилучено базу даних зі списками моделей та інформацією про надходження коштів від закордонних власників відеочату.

За оцінками поліції, загальна вартість вилучених речей становить близько 300 тисяч гривень. На даний час вона направлена на експертизу. Розслідування триває.

Нагадаємо, на Одещині організатор ностудії залучила “для роботи” чотирьох дівчат віком від 19 до 23 років. Вона реєструвала їх на сайтах під “нік іменами”. Далі клієнт вибирав модель, яка працювала в приміщенні ностудії, обладнаному сучасною комп’ютерною технікою, і надавала послуги в режимі онлайн.

Джерело.

Related Post

facebook