Без рубрики
Поліція повторно обстежить територію Київщини в рамках розшуку зниклого львів’янина

Пошуки зниклого львів’янина Тараса Познякова повернуться на початкову стадію з метою ретельнішого обстеження території Київщини. Про це у ексклюзивному коментарі УНН повідомив речник ГУ Національної поліції Київської області Микола Жукович.

“Пошуки хлопця, який зник на Київщині, не припиняються. Правоохоронці продовжують обстежувати територію. Зокрема, дачні кооперативи і лісові масиви. Зараз пошукові роботи інколи повертаються на початкову стадію. Там де Бобриця будуть детальніше опрацьовуватись квадрати території. Тобто є сектори, куди ми йдемо в другий раз. Можливо, з першого разу ми чогось не помітили”, — повідомив М.Жукович.
За словами речника поліції Київщини, водолази вже обстежили всі водойми на Київщині, де міг проїжджати автомобіль Т.Познякова.

Читайте також: Поліція встановить осіб, які через “злив” інформації у ЗМІ допомагали злочинцям заховатися.

“У водоймах поки що нічого не знайдено. Проте, ми не перевірили кожний сантиметр, щоб стверджувати, що там нічого немає. Можливо, що до перевірок (водойм — ред.) також повернемось”, — додав він.

Нагадаємо, правоохоронці знайшли автомобіль зниклого львів’янина в одному з гаражів Києво-Святошинського району.

Також нагадаємо, працівники поліції Київської області перевіряють обставини зникнення хлопця 1991 року, який автомобілем вирушив зі Львова до Києва. Оперативні служби Львівщини працюють спільно з оперативниками Київської області.

Читайте також: Власник гаража, у якому знайшли авто львів’янина, не може забрати ключі від споруди в орендарів (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook