fbpx
Події
Погратися в смерть. Черговий підліток хотів накласти на себе руки, підкоряючись завданню в соцмережі

У місті Маріуполь, що в Донецькій області, працівники поліції дізналися, що ще один підліток планує закінчити життя самогубством, виконуючи завдання “квесту” у соціальній мережі Вконтакте. Син однієї із співробітниць обласного управління поліції розповів матері про знайомого, який останнім часом публікував тривожні пости, передає прес-служба Нацполіції Донецька.

13-річний учень однієї із маріупольських шкіл писав про бажання піти з життя та готовність “пограти зі смертю”. Зазначається, що дата смерті була запланована на 12 грудня.

“У терміновому порядку підполковник поліції зв’язалась з керівництвом школи, де навчався підліток, до батьків хлопчика було направлено поліцейських ювенальної превенції, щоб попередити їх про небезпеку та вивчити умови життя хлопця”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, останнім часом у родині підлітка були певні проблеми. Дорослі збиралися розлучитися. Таким чином сім’ї запропонували психологічну допомогу.

Нагадаємо, раніше 15-річна дівчина з Маріуполя стрибнула з 13-го поверху будинку, виконуючи завдання “квесту” з соцмережі. Свій вчинок дівчинка навіть записала на телефон. Серед завдань “квесту” також було палити руки над свічкою, проколювати опіки голкою, а вже потім зістрибнути з 13-го поверху.

Читайте також: Знайдено твір 15-річної самогубці: “Хочу померти епічно, щоб люди запам’ятали” (фото)

Джерело.

Related Post

facebook