fbpx
Політика
“Подивіться на Україну та Крим”: Трамп затіяв суперечку з головою ЦРУ через Росію

Чинний глава Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Джон Бреннан звинуватив обраного президента США Дональда Трампа в тому, що він не розуміє загроз, які виходять від Росії.

Відповідна заява була зроблена в ефірі Fox News.

“Я не думаю, що у нього (Трампа. – Ред.) є повне розуміння російських можливостей і дій, які вони здійснюють по всьому світу”, – сказав Бреннан.

Він також додав, що Трампу не вистачає “повної оцінки” агресії Росії і того, чому президент США Барак Обама ввів санкції щодо Кремля за втручання у вибори американського лідера в 2016 році.

“Містер Трамп повинен розуміти, що виправдання Росії – це дорога, якою треба йти дуже і дуже обережно”, – зазначив голова ЦРУ.

У свою чергу, обраний президент Сполучених Штатів перерахував конфлікти в світі, зокремаі анексію Криму та війну в Сирії, які мали місце під час правління нинішньої влади США.

“Чинний голова ЦРУ Джон Бреннан звинуватив обраного президенти Трампа в тому, що він не розуміє повною мірою загрози, які виходять від Росії. О, гірше не придумаєш – просто подивіться на Сирію, Крим, Україну і нарощування російського ядерного потенціалу. Недобре!” – написав він у своєму мікроблозі в Twitter.

Читайте також: Тіло велосипедиста перевезли і викинули на узбіччі. Поліція розповіла подробиці ДТП на Львівщині


Джерело.

Related Post

facebook