fbpx
Події
Подробиці тpагiчнoї cмeртi Денисa з Тернопільщини

18 червня, близько 19.30, хлопець випав із даху п’ятиповерхової недобудованої лікарні, що на околиці райцентру. Офіційна версія поліції — покінчив із життям, а от містом поширюють різні чутки:  про невдале сальто, і про доведення хлопця до такого кроку, і навіть, що хтось його зіштовхнув з будівлі…

Є кілька свідків події, серед яких і 15-річна дівчина, з якою хлопець донедавна зустрічався, вони дали поліції однакові покази — нібито Денис сам стрибнув із даху, проте мешканці райцентру не вірять, що він вчинив таке з власної волі, а ще розповідають про містику довкола його загuбелі, пише Нова Тернопільська газета

Напередодні нeщaстя Денис гуляв із другом, розповідав йому про стосунки з тією дівчиною, показував їхнє листування через інтернет.

— Вони нормально розійшлися, але у дівчини висока самооцінка. «Ти ще будеш бігати за мною!» — казала йому. «Не сподівайся!» — відповів їй Денис, — розповів подробиці їх спілкування друг загuблого. — Денис чомусь сам пішов на ту зустріч, а вона прийшла з друзями, були там якісь хлопці. Може, насміхалися з нього, може, розізлили чимось, а може, що інше стало причиною нeщастя, вони, ясна річ, усе добре знають, але не зізнаються, бо бояться. Дуже шкода Дениса, він був чудовим другом, життєрадісним і позитивним.

В одній із груп у соцмережі «ВКонтакте» згадана дівчина відреагувала на закиди однолітків на її адресу, пояснивши, що не відчуває за собою провини: «Хтось каже, що я його штовхала, хтось, що казала стрибати. Такого не було, він мені був не чужа людина, смepті його не хотіла. Це він хотів мене скинути, а коли я прибігла, він уже сидів на даху. Я стояла знизу, на даху не була…»

Будеш бігати за мною

Багато хто із знайомих Дениса пов’язують тpaгедію із стосунками з дівчиною, з якою саме зустрівся біля недобудованої лікарні. Як розповідають у Зборові, з 15-річною школяркою він дружив близько півроку, раніше зустрічався й з іншими дівчатами — наполегливо шукав свою — єдину.

— Денис був вірний у стосунках, мабуть, був би гарним сім’янином… «Хочу знайти дівчину, яка би поважала батьків, не пила, не курила…» — казав мені, — згадує мати загuблого. — Так і шукав… З багатьма зустрічався, ніколи не було якихось крайнощів. Якщо щось не складалося — мирно розходилися. Він був дуже доброзичливий. У нього була знайома, з якою не дуже дружили однолітки, то він якось привіз їй із-за кордону кофтину — щиро шкодував її. З останньою дівчиною, з якою зустрічався, розійшовся недавно.

«Що там у вас?» — запитала я його після повернення з Польщі. «Ми вже не зустрічаємось», — сказав спокійно. Чому тоді пішов на зустріч з нею? Важко збагнути, що могло там статися. Зізнаюся, я від початку була проти тих стосунків, адже дівчинка ще зовсім юна, але не втручалася, знала, що син сам усе вирішить мудро.

Камера зафіксувала… загадкову постать

Незадовго до тpaгeдії Денис вчепив на своєму мотоциклі два образки, на одному з яких був напис: «Ісусе, довіряю Тобі!» Мама загuблого хлопця каже, що, очевидно, він молився, а потім пішов на ту останню зустріч.

— Денис казав, що не хоче зустрічатися з нею. Мені невідомо, чому пішов у недобудову і що там відбулося, тому не хочу нікого звинувачувати, — каже пані Галина. — Після пoхoрoну я ходила до священика-екзoрцuста у Тернополі, він помолився наді мною, запитав, що сталося. Я сказала, що син стрибнув з будинку і загuнув. «Там не все так просто, як ви думаєте. Моліться…» — сказав мені. Як духовна особа він не хотів додавати трuвоги в моє серце, але я бачила здивування в його очах. Щодня прокидаюся вдосвіта, молюся за душі в чистилищі, іду на Службу Божу, три священики відмовляють «григоріанку» за сина. Якось я не наставила будильник і проспала вранці, прокинулася від голосу Дениса: «Мамо, дай мені канапку!» Розплющила очі — нікого. Його душа просить про молитву. Молюся, щоб він знайшов спокій.

Читайте також:  Тpaгiчна смepть 22-річного Дениса з Тернопільщини не дає спокою рідним

Реклама

Related Post

facebook