fbpx
Події
Подробиці побиття школяра в київському супермаркеті: охоронці можуть понести кримінальну відповідальність

Хлопчик отримав забій грудної клітки та численні гематоми.

В одному із супермаркетів Солом’янського району сталася НП. Охорона продмагу побила 15-річного підлітка на ім’я Руслан, який їв продукти з прилавків. Хлопчик отримав забій грудної клітки та численні гематоми.

За словами Миколи Кулеби, уповноваженого президента України з прав дітей, охорона схопила хлопця після того, як він для проби перед покупкою з’їв кілька горіхів. “Руслану дали по ребрах і порвали куртку. Його 20 хвилин тримали в підсобці, а коли приїхала поліція — сказали, що хлопця ніхто не тягнув сюди! Лікарі зафіксували у дитини забій грудної клітки та гематоми”, — розповів Кулеба.

У супермаркеті побиття хлопця не підтвердили і назвали подію провокацією. “В магазин зайшла група агресивно налаштованих молодих людей, які почали вживати продукти харчування прямо з прилавків. На зауваження співробітників молоді люди не реагували, а у відповідь почали вживати нецензурні вирази. Охорона затримала одного з порушників до приїзду поліції. Ніяких тілесних ушкоджень хлопцеві в супермаркеті не завдавали”, — повідомили в магазині.

За словами Володимира Бондаренка, голови апарату КМДА, подію в супермаркеті буде розслідувано. “Вже дано доручення перевірити дотримання ліцензійних умов охоронної діяльності компанії, працівники якої застосували силу до хлопчика. Ніякої загрози 15-річний хлопець не представляв.

Згідно з наявною інформацією, зрозуміло, що охоронці не просто не виконали, а грубо порушили вимоги закону “Про охоронну діяльність”. Ті, хто застосував силу до підлітка, повинні бути не просто звільнені, а понести кримінальне покарання”, — повідомив Бондаренко.

Міськвлада також маж намір звернутися до столичних охоронних структур з ініціативою провести інструктаж для своїх співробітників щодо дотримання законодавства.

Читайте також:  Вражаюча історія, як пес врятував життя маленького хлопчика (відео)

Джерело.

Related Post

facebook