Без рубрики
Подробиці нападу на журналістів ТСН під Лаврою: невідомі розбили камеру та погрожували “відбити макітру”

З території Лаври журналісти майже тікали.

Скандальний ювілей намісника Лаври Павла не затихає  вже другий день. До його резиденції приїжджають гості на розкішних авто. Другий день на знімальну групу ТСН нападають невідомі. Погрожують, підіймають руки і навіть розбивають телевізійну камеру. І все для того, аби заборонити зйомки у громадському місці на території Лаври.

Віряни йдуть сюди помолитись і немов не помічають кортежів розкішних авто, які паркуються неподалік резиденції Павла. У дворі припаркований Мерседес представницького класу митрополита.

Подробиці святкування ювілею намісника Лаври Павла На території Лаври журналісти нікому не заважають та поводять себе,  як звичайні туристи.

Через хвилин 10 журналістів помічають охоронці гостей настоятеля Лаври. Один із них цікавиться, хто вони і чому знімають. Знімальна група представляється туристами  та каже, що має право вести зйомку в громадському місці. Охоронці на підмогу викликають машину  з чорними номерами і написом на ній “оперативно-рятувальна служба”. Поруч  сідає священик, який постійно говорить по мобільному. А водій у чорній автівці паркується так, аби завадити знімання резиденції. Іще кілька хвилин і до журналістів підходить чоловік, який агресивно поводиться та б’є по камері. Читайте також: Ви звідси живими не поїдете.

Під Лаврою “титушки” намісника Павла погрожували журналістам ТСН “Дати по шиї? Закривай, бо зараз макітру відіб’ю”, – почав погрожувати чоловік. Наступний підходить водій із авто, що перегородила резиденцію настоятеля Лаври. “Чому я до вас підійшов? Ви щось забагато питань задаєте. Вам так не здається?”, – заявив він. Гості намісника Павла спостерігають за цим з боку, а водій теж переходить до погроз. “Пан посміхається. Можуть бути інші дії, після яких посмішка буде не така. Вона може помінятися на інший вираз”, – погрожує він. Із території Лаври журналісти майже тікали. У дворі зібралися підозрілі молодики та ряджені козаки, які вчора вже нападали на знімальну групу ТСН.

Із шевронами козацька сотня охорони Лаври з невідомими парубками заблокували авто ТСН, спустили колесо в ньому, погрожували і вимагали видалити зняте відео. Заспокоїлися лише, коли журналісти викликали поліцію.

Такі інциденти у, здавалося б, святому місці повторюються не вперше. Митрополит Павло вже давно має скандальну славу. Він неодноразово особисто ображав журналістів, а восени конфліктував із новою поліцією.

В обід до Павла продовжують стікатися гості із квітами . І знову напад на журналіста ТСН. Ще один водій Мерседеса наздоганяє знімальну групу та вже розбиває камеру.

Журналісти знову викликають поліцію та пишуть вже другу заяву на нападників.

Дивіться також: Скандальний ювілей намісника Лаври Павла не затихає. Погрожують та підіймають руки (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook