Події
Побиття Заверухи: з’явилися нові подробиці та версії (фото)

Обвинувачену у вбивстві двох поліцейських активістку Вікторію Заверуха, яка нещодавно вийшла з СІЗО, та її хлопця Олеся Черняка побили за відмову дівчини прибрати з посту подяки у соцмережі народних депутатів, які її підтримували.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий.

За його словами, активістка подякувала політиків виключно за власною ініціативою.

“Ті, хто це зробив – моральні виродки. І Господь покарає. Тим більше, у Києві достатньо правильних людей, які допоможуть виконати волю Божу”, – написав він.

Своє обурення у соцмережі також висловив соратник Лозового Ігор Мосійчук.

“Я розлючений! Ті, хто це зробили не націоналісти, а сміття у найгіршому сенсі цього слова. Віта могла б особисто мені та Андрію Лозовому не дякувати. Те, що ми робимо для захисту політв’язнів – це за покликом душі, а не слів подяки”, – написав він.

У свою чергу, представники організації С14, які, за словами постраждалих, і побили пару, заявили, що не чіпали Заверуха, а дівчина могла отримати тілесні ушкодження, коли тікала разом зі своїм хлопцем.

“Ми припускали, що коли її Черняк смикнув бігти, вона могла послизнутися, оскільки ходить на каблуках. Швидше за все, щось подібне і сталося”, – сказано в повідомленні організації у Facebook.

У С14 стверджують, що на фото, яке виклав Черняк, видно, що сліди на обличчі не від удару кулаками і не від бійки, а від “прямого твердого предмета”.

“Пошкодження Віта отримала не від рук або ніг. Пошкодження росли у міру віддалення від місця інциденту, коли Віта і Черняк були вдвох. Ймовірно, кров ще і розмазувалася додатково на щоках для іронії”, – зазначили активісти.

Читайте також: Сусіди розповіли про загиблу жінку, що викинулася із вікна

Джерело.

Related Post

facebook