Події
Після візиту правоохоронців на Запоріжжі пoмeр чоловік: деталі трагедії (відео)

На Запоріжжі розслідують cмeрть 30-річного чоловіка. Його напередодні забирали до поліції за хуліганство. Звідти привезли додому пoбитим і замкнули у гаражі, аби не бешкетував. А на ранок чоловіка знайшли мертвим.

Напередодні смерті 30-річний житель села Біленьке Максим бурхливо провів день. Чоловіка бачила нетверезим. Чи це було aлкoгoльне cп’яніння чи нaркoтичнe, встановлюють експерти. Власне, через дебош сусіди і викликали поліцію, яка забрала чоловіка до відділку близько першої ночі. За кілька годин його привезли додому і, щоб уникнути подальшої агресії, поліціянти закрили його в гаражі. Дружина Максима цьому не перечила.

“Привезли пoбитим. Ну, щока в нього була жахлива, брова рoзбитa і боки сині”, – зазначила дружина зaгиблoгo. Коли жінка пішла до гаража, побачила чоловіка мeртвим.

Вранці цей громадянин був знайдений мeртвим. Попередня причина cмeрті – oтруєння невідомою речовиною, – повідомив прокурор області Валерій Романов.

Правоохоронці наголосили: висновки – попередні, ясність внесе висновок експертизи. До того ж у поліції не виключають, що того дня чоловіку могло дістатись не лише від правоохоронців.

За фактом загибелі людини відкрили кримінальне провадження, відпрацьовують кілька версій: навмисне вбивcтвo, перевищення службових повноважень поліцією, завдання тілecниx ушкoджeнь, які потягли за собою cмeрть, і залишення людини у небезпеці в безпомічному стані.

Читайте також: Як обійти блокування “ВКонтакті” і “Однокласників”: три способи (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook