Події
Після смерті дочки, батько зробив з неї манекен: моторошна історія (фото)

Дочка власника цього магазину померла незадовго до весілля. Через 9 днів у вітрині з’явився новий манекен…

Чи часто ти стикаєшся з чимось настільки страшним, що в це навіть мало віриться? Ця історія, яка сталася в мексиканському містечку Чіуауа, якраз з розряду подібних.

У 1930 році у вітрині магазину весільних суконь з’явився дуже дивний манекен, який привернув величезну увагу людей. Загадкова лялька вмить стала місцевою легендою і прославила магазин, і зараз ти зрозумієш, чому.

З самого першого дня, як тільки з’явився цей дивний манекен, перехожі виявили дещо підозріле: бліда шкіра, холодний погляд, натуральне волосся і дивовижна схожість з людиною не давали їм спокою. І все б нічого, подумаєш, всього лише реалістична лялька, якби не одна деталь.

Першого власника магазину звали Паскуаль Еспарц. Його дочка була укушена отруйним павуком і померла незадовго до свого весілля. Подейкують, батько був настільки убитий горем, що вирішив продовжити життя своєї дочки, і помістив її … в вітрину свого магазину, правда, в забальзамованому вигляді.

Ця історія звучить дуже неправдоподібно, і я б нізащо не повірила б в це, якби не разюча схожість дочки власника і нового манекена…

Ніхто вже не пам’ятає імені дівчини, вона відома як Паскуаліта, на ім’я свого батька, але всі знають цю легенду. Вона стала настільки популярною, що тепер туристи спеціально приїжджають в це місто заради того, щоб побачити наречену в вітрині.

Вчені виключають можливість того, що Паскуаліта – жива людина, тому як для утримання забальзамованого тіла в магазині немає абсолютно ніяких умов.

Читайте також:ПРАЦІВНИЦЯ МОРГУ ЗАВАГІТНІЛА ВІД ТРУПА: ШОКУЮЧА НОВИНА

Чинним володарям «Будинки Паскуаліти» така легенда навіть на руку, адже вони заробляють величезні гроші на рекламу!

Ось тільки працівникам магазину стає трохи не по собі кожен раз, коли їм доводиться переодягати леді. Ті, хто бачив її без одягу, стверджують, що на ногах у манекена навіть є сліди від варикозного розширення вен.

А ти віриш в правдивість цієї історії? Аж надто ця Паскуаліта реалістична, як на мене… Пропоную тобі обговорити це з друзями і написати в коментарях, до якого висновку ви дійшли.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook