Події
“Пікантна” смерть священика в сауні під Києвом: з’явилися нові подробиці

Брат 27-річного протоієрея, якого в кінці січня виявили мертвим у сауні з дівчатами під Києвом, служить у церкві, а дружина – дочка священнослужителя. Про деякі факти із життя секретаря намісника Свято-Введенського монастиря Іоанна Корнути дізналися журналісти видання “Обозреватель”

Отець Іван (у миру Іван) виріс у селі Колодне Закарпатської області. Односельці кажуть, що в юнацькі роки майбутній священнослужитель гарно грав у футбол.

“Його батько – шкільний учитель фізкультури. Він серйозно займався фізичним здоров’ям Івана і його брата Василя (до недавнього часу служив в одному зі столичних храмів – Ред.)”, – розповіли місцеві жителі.

Після школи Іван Корнута навчався у духовній семінарії. Незабаром одружився на дівчині із Закарпаття, яка, зі слів односельців, є дочкою священнослужителя. Тим часом в УПЦ не особливо бажають коментувати ситуацію зі смертю священнослужителя. У Свято-Введенському монастирі журналістам порадили звертатися у Метрополію.

Глава Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП єпископ Климент Вечеря розповів журналістам, що тіло Іоанна Корнути поліція виявила в парку. “Таку інформацію мені розповіла дружина і батьки покійного”, – сказав він.

Водночас начальник прес-служби головного управління Національної поліції у Київській області Микола Жукович підтвердив журналістам, що тіло священика правоохоронці виявили у сауні. Однак хто саме був разом з отцем Іоанном, у поліції не говорять.

“Сауна була замовлена. Прийшли люди, відпочивали. Потім двоє людей пішли а чоловік (священик – Ред.) залишився. Незабаром прийшла прибиральниця, яка виявила, що чоловік лежить не рухаючись. Вона викликала поліцію і швидку”, – розповів Жукович.

Судово-медична експертиза встановила, що смерть священика не була насильницькою. Також у крові не виявили клофелін, який гості із сауни могли б підсипати Корнуту, а після пограбувати (раніше повідомлялося, що у протоієрея нібито зникли особисті речі).

На думку релігієзнавця Юлії Войнаровської, на сьогоднішній день у суспільстві є велика різниця між релігією і вірою. І часто релігійні люди і навіть духівництво не дотримуються канонів свого віросповідання.

“Потрібно, щоб те, що священики проповідують, самі тим же і жили. Якщо цього немає, інституту церкви необхідно провести роботу над цим і більш серйозно поставитися до кандидатів у священнослужителі”, – вважає Войнаровська.

Читайте також: Деталі шокують. Раптово помер: у сауні з дівчатами. Під Києвом виявили мертвим священика (фото, відео)

Джерело.

Related Post

facebook