Події
Підозрювані у вбивстві адвоката Грабовського зізналися в ще одному злочині, – адвокат

Підозрювані у вбивстві адвоката Грабовського Максим Чмільов і Артем Яковенко визнали свою провину і зізналося у вбивстві ще однієї людини. Справу щодо обох цих епізодів на наступному тижні буде передано до суду.

Про це кореспонденту Цензор.НЕТ повідомив адвокат потерпілої Ольги Грабовської Ігор Черезов.

“Я ознайомився з матеріалами справи. Підозрювані зізналися. Також вони зізналися і в ще одному вбивстві – літнього громадянина України. Його вбивали з метою пограбування. Докази зібрані, на мою думку, в повному обсязі”, – сказав Черезов.

За словами Черезова, вже на наступному тижні справу направлять до суду. Але поки невідомо, в який саме. Адже адвоката Юрія Грабовського вбили в Жашкові, а іншого чоловіка – в Києві. “Апеляційний суд визначатиме підсудність. Прокуратура, найімовірніше, проситиме, щоб справу слухали в Києві. Ми теж підтримаємо це. Багато свідків у Києві, в Одесі. Доставляти їх у Жашків буде незручно”, – розповів адвокат.

Читайте також: Судді втратять частину своєї недоторканості

Нагадаємо, Юрій Грабовський був адвокатом росіянина Олександра Александрова, якого засудили в Україні за участь у теракті і обміняли з іншим росіянином Євгеном Єрофєєвим на Надію Савченко. Грабовського убили в березні цього року. Військова прокуратура підозрює двох громадян України – Максима Чмільова і Артема Яковенка.

Джерело.

Реклама

Related Post