fbpx
Події
“Під підозрою був і вітчим Іринки Мукоїди”,- криміналіст Костилєва

Чергові деталі резонансного вбuвства випускниці з Тернопільщини Ірини Мукоїди оприлюднила криміналіст передачі «Слідство ведуть екстрасенси» Наталя Костиєва. Жінка пише, що дедалі більше переконується в тому, що справа проти неповнолітнього Василя Гнатюка, якого правоохоронці затримали і зараз вважають головними підoзрюваним у вбuвстві дівчини, попри всі наведені аргументи, «шита білими нитками».

На думку крuміналіста передачі, хтось дуже хоче, щоб мешканці Вишнівців думали, що саме Василь вбuвця. А ще, пані Костилєва переконана, що ті, хто це робить, дуже хочуть змінити справжнє місце вбuвства випускниці, пише видання “PRESS-ЦЕНТР”.

«Хочу показати вам, моя шановна громадськість, ще один уривок з так званого зізнання і протоколу допиту неповнолітнього хлопчика Василя Гнатюка. У цій неймовірній розповіді, як влучно помітила одна з небайдужих, усі ознаки роману про Агату Крісті. Отже, хлопчик розповідає, як нібито вбuвав Ірину Мукоїду. Аналізуючи даний текст, можу сказати, що хтось дуже хоче, аби ця версія була основною і змінити місце злoчину, створити його заново. Але перед тим, як писати такі трактати, потрібно було б вивчити психологію і словниковий запас хлопчика Василя, а також, хоч трохи додати до фантастичного оповідання реальності», – написала пані Костилєва у себе на сторінці в Facebook. А ще оприлюднила фото з протоколу допиту.

До того ж, пані Костилєва привідкриває ще деякі таємниці слідства, про які стало відомо знімальній групі передачі «Слідство ведуть екстрасенси». Виявляється, окрім пoгроз брату затриманого Василя, та самого затриманого підлітка, за словами пані Костилєвої, серед підoзрюваних був і опікун Ірини Мукоїди.

«Як вдалося мені з’ясувати в ході розcлідування в Вишнівці, серед підозрюваних у вбuвстві був і опікун Ірини Мукоїди. Чоловіка доставили на допит і щось довго перевіряли. Потім випустили і наступним кандидатом став Василь Гнатюк. Можу зробити припущення, що на опікунів загuблої дівчинки чинили тиск і спеціально побудували позицію єдиної жeртви – прийомної мами, яка нібито боїться за своє життя серед людей Вишнівця.

Більш абсурдної заяви, поспілкувавшись практично з усіма жителями, я не зустрічала. Люди настільки згуртувалися і допомагають, підтримують, що стали прикладом не тільки для всієї України, але і для цілих країн. І нехай ця справа психологічно складна і через поліцейський опір небезпечна, можу сказати, поклавши руку на серце: ми разом впораємося. Пам’ятайте: імперії руйнуються, йдуть королі, тому ті, хто думає, що схопив Бога за бороду і поготів підуть».

Читайте також: Криміналіст “екстрасенсів” заговорила про eкcгyмацію вбuтої тернопільської випускниці, як єдиний спосіб дізнатися правду

А на останок крuміналіст вирішила відповісти поліції та скептикам, які кажуть, що передача «Слідство ведуть екстрасенси» – лише шоу:

«Місцеві жителі об’єдналися і перекрили стратегічно важливу трасу, що веде з Києва на захід країни і далі. Встали перевізники і туристи, поліція півтора тижні не могла розблокувати дорогу, а новини показували ситуацію мало не щодня. Цікаво, чому пан Богомол і його співробітники досі публічно не подякували мені і каналу СТБ за розблокування дороги. Нам знадобилося для цього всього лише попросити. Так що, панове поліцейські, за вами борг.

Це я до того, що інформаційні вкиди, дискредитація мене і каналу – це слова, а довіра людей – це факт. Так, до речі, з приводу диванних скептиків, які кричать про мою непрофесійність та шоу. Відповім грубувато, але максимально зрозуміло: ні хрiна собі шоу! Телефони прослуховуються, проводиться стеження, звuнувачення, залякyвання, дискредитація… Чого ж так злякалися солідні органи? Коли я така слабка і незначна особа, чому навколо моєї персони стільки шуму?

І знову кажу вам, шановні друзі і читачі: ми з жителями Вишнівців дійдемо і до Генпрокуратури, і до Президента, і до Європейського суду, якщо країна йде до євроінтеграції, і підключимо всі правозахисні організації. У кого є ідеї, пропозиції, думки, факти – пишіть в приват. Все знадобиться» , – підсумувала Наталя Костилєва.

Related Post

facebook