Події
Під Харковом чоловік намагався зґвалтувати дівчат на кладовищі

Заманив двох дівчаток на цвинтар і домагався. Під Харковом затримали підозрюваного у розбещенні двох семирічних сестер. Коли поліція відкрила кримінальне провадження – з’ясувалося, що постраждали від дій розпусника значно більше.
Близнята грали біля воріт свого будинку, коли до них підійшов незнайомий чоловік.
“Вони розповіли, що дядько їх забрав з двору, повів на кладовище. Обіцяв показати таких же близнюків, як і вони”, – каже Алла, мама постраждалих дівчаток.

Втративши дівчаток з виду, мама кинулася їх шукати. А через кілька хвилин вони повернулися додому.
Дітей на кладовищі заманив їхній сусід. Пізніше мама дівчаток знайшла його п’яним на лавці.
Жінка викликала поліцію, чоловіка затримали. Втім, наступного дня відпустили додому – чекати суду.
Але жителі села збунтувалися. Ворота будинку, де живе Сергій, обписали нецензурними словами. І знову звернулися до правоохоронців з вимогою заарештувати. Після клопотання прокуратури, чоловіка до суду взяли під варту.

Читайте також: ЖАХЛИВА ДТП В ТЕРНОПОЛІ: КРОВ НА АСФАЛЬТІ І НАТОВП ЛЮДЕЙ (ФОТО)

“Як його випустили — пустинно на вулицях, дітей не випускають за двір гуляти. Його випустили, він на наступний день за кущами ховався, із засідки визирав, як діти грають”, – сказав Олексій Пуль, односелець.
Коли поліція відкрила кримінальне провадження відносно Сергія, в селі ще 10 дівчаток та дівчат постарше призналися, що він приставав до них.

Про нездорові звички односельця згадують і дорослі жінки. Будучи підлітками, вони отримували недвозначні пропозиції від Сергія. Розповідати про це боялися, адже він їх залякував.
За розтління малолітніх чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі. До суду він перебуватиме під арештом. А в поліцію тим часом продовжують звертатися жертви розпусника.

Джерело.

Related Post

facebook