Без рубрики
Петиція про штрафування власників собак за не прибирання на вулицях Києва набрала необхідну кількість голосів

Петиція про введення системи штрафів за не прибирання собачих екскрементів на вулицях Києва набрала необхідну кількість голосів на сайті Київради та направлена на розгляд.

Петиція Андрія Пікалова була зареєстрована 10 лютого поточного року на сайті Київради і станом на п’ятницю, 6 травня, під нею підписалися 10,980 тис. чоловік при необхідної чисельності для розгляду органом влади у 10 тис. голосів.

“Направлено на розгляд”, – значиться на сайті Київради.

Зокрема, у петиції зазначається, що в Україні близько 12 млн людей утримують вдома собак, але менш 1% прибирають за своїми домашніми улюбленцями.

“Крім неестетичного вигляду, неприбрані собачі відходи несуть небезпеку для здоров’я людини. 23 мільйони бактерій, що містяться в 1 грамі собачих фекалій, більшість з них можуть призводити до поширення кишкових, ниркових та інфекційних захворювань”, – йдеться у зверненні.

Також в петиції повідомляється, що волонтерами громадської організації Це наш Київ вже встановлено понад 50 конструкцій для прибирання собачих відходів на вулиці, але власники тварин, як і раніше ігнорують прибирання за своїми собаками.

“Тому просимо запровадити систему штрафів і зобов’язати нову національну поліцію стягувати їх з правопорушників. І зобов’язати власників тварин прибирати екскременти за своїми улюбленцями, не допускати забруднення собачими відходами приміщень, сходових клітин та майданчиків, коридорів, ліфтів та інших місць загального користування в будинках, а також дворів, вулиць, площ, тротуарів, стадіонів, спортивних та дитячих майданчиків, скверів, парків, газонів, квітників тощо (ця вимога не поширюється на власників собак-поводирів)”, – йдеться в петиції.

Читайте також: Українка пропонує Яценюку і Розенку крутити бичкам хвости.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook