Політика
Петиція про перерахунок результатів “Євробачення” набрала більше 100 тисяч підписів

Автором петиції виявився вірменин

На сайті Change.org з’явилася петиція з вимогою переглянути підсумки турніру в суботу вокального конкурсу “Євробачення-2016”. Вона набрала вже понад 100 тисяч підписів з необхідних 150 тисяч.

Автор петиції Артур Ованесян з Єревана запропонував переглянути підсумки голосування професійного журі. У тексті петиції не пропонується прийняти якесь конкретне рішення.

Петиція з’явилася на сайті Change.org і адресована Європейському мовному союзу і організатору “Євробачення”.

Читайте також: Москвич про виступ Джамали: Я не дивився, але сьогодні подивився новини і зрозумів, що вона там кричала (відео).

Ми розуміємо, що процес голосування журі та телеголосування є важким і емоційним, але кількість осіб, які підписали це звернення, показує, що … в цьому році переможцем конкурсу є не той, хто дійсно повинен був виграти”, — йдеться у зверненні.

Як відомо, українська співачка Джамала (Jamala) з піснею “1944” перемогла в фіналі пісенного конкурсу “Євробачення-2016”, який проходив в суботу в Стокгольмі (Швеція). За результатами голосування національних журі країн-учасниць Євробачення-2016 і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

За правилами конкурсу, наступне “Євробачення” має пройти в країні, виконавець якої переміг в попередньому. Таким чином, конкурс “Євробачення-2017” пройде в Україні.

Читайте також: Навіщо “орлиця” Фаріон образила Джамалу.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook