Події
Перші порушення: листівки про смерть кандидата та агітація в день виборів (фото)

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зафіксували перші грубі порушення у день проміжних виборів до Верховної Ради.

Так, на Луганщині у смт Новопсков невідомі особи розповсюджують інформаційні листівки, в яких повідомляють неправдиву інформацію про загибель кандидата в депутати по виборчому округу №114 Сергія Шахова. Їх роздавали по вул. Леніна близько 7-ї ранку. Подібні листівки розклеєні у великій кількості в інших районах міста, йдеться на сайті ОПОРИ.

Читайте також: В Україні стартували довибори до Верховної Ради

706180_1472438

У Дніпрі на розі вулиць Тараса Шевченка та Володимира Моссаковського, неподалік ДВК №121168, спостерігач ОПОРИ зафіксував розкидані прямо посеред проїзної частини агітаційні матеріали, на яких не зазначено вихідні дані. На листівках написано: “17 липня не помились. Справжня Ричкова Тетяна Володимирівна”. Листівка виконана в стилістиці, з якою проводила агітацію інша кандидатка в народні депутати по ВО № 27 Ричкова Тетяна Борисівна.

Спостерігачі ОПОРИ вбачають в таких діях сплановану акцію, направлену проти Ричкової Тетяни Борисівни, оскільки до сьогодні кандидатка в народні депутати Ричкова Тетяна Володимирівна не проявляла агітаційної активності.

Читайте також: Спека, непритомність і “американські” ціни: у Донецьку з тріском відкрили “ДонМак” (відео)

706180_1472439

А от в с. Червоний Жовтень Станично-Луганського району дільниця взагалі не відкрилася. Четверо невідомих близько 7 ранку прийшли до виборчої дільниці та стверджують, що вони є членами виборчої комісії. У той же час зазначені особи не мають жодного посвідчення, яке підтверджує їх статус. Через присутність сторонніх осіб виборча комісія не змогла вчасно провести ранкове засідання та відкрити виборчу дільницю для голосування о 8 ранку. На місце викликали поліцію, яку чекають щонайменше півгодини.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook